AP7-N12305
Pozdeň
dům 172 m², pozemek 447 m²
ID: AP7-N12305 (205-NP12305)
včetně provize a právních služeb
Umístění v obci:Klidná část obce
Pozemek celkem:447 m²
Zastavěná plocha:100 m²
Třída energetické náročnosti: C
podle vyhlášky 148/2007 Sb.
vloženo 6.12.2025, aktualizace 11.4.2026
Pozemek celkem:447 m²
Zastavěná plocha:100 m²
Zahrada:283 m²
Podlahová plocha:172 m²
Výroba a sklad:17 m²
Ostatní plocha:208 m²
Typ objektu:Patrový
Druh budovy:Smíšená
Počet NP:2
Počet pokojů:5 a více pokojů
Počet stání:2
Plocha bytu:208 m²
Voda:vodovod
Elektroinstalace:230 V, 400 V
Kanalizace:kanalizace
Sklep:ano, 17 m²
Telefon:ano
Zařízení nábytkem:nezařízeno
Parkování:ano, 2x
Stav objektu:Velmi dobrý
video YouTube
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30
Moment prosím, načítám...
(vzdálenosti jsou přibližné, měřené vzdušnou čarou)
Lokalita
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Obec: Pozdeň
Část obce: Pozdeň
Statistické údaje obce Pozdeň
Výměra: 1.186 ha
Počet obyvatel: 460
V produkt. věku: 330
Průměrný věk: 39 let
Nezaměstnanost: 11%
Vodovod: ne
Kanalizace: ne
Plynofikace: ne
Pošta: ano
Škola: ne
Zdravotnické zař.: ano
Policie: ne
zdroj: ČSÚ
Souřadnice GPS: 50° 14' 21.56" N; 13° 56' 37.38" E