B51-647231
Zlatá, Karlovy Vary - Rybáře
dům 194 m², pozemek 956 m²
ID: B51-647231
Cena vč. právních služeb a provize RK.
Prodej RD 5+kk v Karlových Varech ,,Na Zlatém Kopečku"
Umístění v obci:klidná část obce
Pozemek celkem:956 m²
Zastavěná plocha:124 m²
Třída energetické náročnosti: G
vloženo 2.4.2024, aktualizace 12.5.2026
Pozemek celkem:956 m²
Zastavěná plocha:124 m²
Zahrada:797 m²
Podlahová plocha:194 m²
Ostatní plocha:35 m²
Typ objektu:patrový
Typ budovy:samostatný
Počet bytů:1
Druh budovy:cihlová
Počet NP:2
Počet stání:2
Voda:dálkový vodovod
Plyn:plynovod
Elektroinstalace:230V
Kanalizace:kanalizace
Topení:lokální - plynové
Sociální zařízení:ano
Garáž:ANO
Parkování:ano
Stav objektu:velmi dobrý
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30
Moment prosím, načítám...
(vzdálenosti jsou přibližné, měřené vzdušnou čarou)
Lokalita
Kraj: Karlovarský kraj
Okres: Karlovy Vary
Obec: Karlovy Vary
Část obce: Rybáře
Ulice: Zlatá
Statistické údaje obce Karlovy Vary
Výměra: 5.909 ha
Počet obyvatel: 51.000
V produkt. věku: 36.000
Průměrný věk: 43 let
Nezaměstnanost: 9%
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano
Pošta: ano
Škola: ano
Zdravotnické zař.: ano
Policie: ano
zdroj: ČSÚ
Souřadnice GPS: 50° 14' 10.49" N; 12° 49' 50.62" E