B51-652301
Harrachov - Nový Svět
byt 3+kk, 77 m², osobní
ID: B51-652301
BENEFIT - včetně nové kuchyňské linky a spotřebičů, garážového + povrchového stání a ski boxu.
Prodej apartmánu 3+kk, 90m², Harrachov - Nový Svět
Velikost bytu:3+kk
Umístění v obci:klidná část obce
Vybavenost:Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů.
Prodej exkluzivního mezonetového apartmánu 3+kk, 77,5 m² – Vitality Residence, Harrachov.
Apartmán
Tento nadstandardní byt nabízí komfortní mezonetové uspořádání rozdělené do dvou podlaží:
Horní patro: velkorysá podkrovní ložnice se spoustou prostoru a soukromí.
K bytu náleží:
Sklepní kóje (1,4 m²)
Ski box (0,3 m²)
Venkovní a garážové parkovací stání
Lokalita – Harrachov
Harrachov nabízí vyžití v každém ročním období:
Zima: sjezdovky všech obtížností, běžkařské tratě, skokanské můstky
Léto: turistické a cyklistické trasy, lanovka, bobová dráha, koupaliště, kulturní program
Ideální pro rodiny i jako investice
Vitality Residence – stylové bydlení v horách
Počet jednotek je omezený – rezervujte si své místo na horách ještě dnes.
Kontaktujte mě pro více informací kdykoliv. Ev. číslo: 651687.
Třída energetické náročnosti: B
vloženo 2.7.2025, aktualizace 22.4.2026
Velikost bytu:3+kk
Druh budovy:skeletová
Počet NP:5
Počet PP:1
Forma vlastnictví:osobní
Počet stání:2
Patro:3. patro
Plocha bytu:77 m²
Voda:dálkový vodovod
Plyn:plynovod
Elektroinstalace:230V
Kanalizace:kanalizace
Sklep:ANO
Garáž:ANO
Zařízení nábytkem:Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů.
Výtah:ANO
Stav objektu:novostavba
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30
Moment prosím, načítám...
(vzdálenosti jsou přibližné, měřené vzdušnou čarou)
Lokalita
Kraj: Liberecký kraj
Okres: Jablonec nad Nisou
Obec: Harrachov
Část obce: Nový Svět
Statistické údaje obce Harrachov
Výměra: 3.663 ha
Počet obyvatel: 1.600
V produkt. věku: 1.200
Průměrný věk: 42 let
Nezaměstnanost: 8%
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano
Pošta: ano
Škola: ano
Zdravotnické zař.: ano
Policie: ano
zdroj: ČSÚ
Souřadnice GPS: 50° 46' 45.89" N; 15° 25' 32.77" E