B51-652300
Harrachov - Nový Svět
byt 2+kk, 56 m², osobní
ID: B51-652300
Včetně povrchového, parkovacího stání. Včetně právního, realitního a kompletního servisu.
Prodej apartmánu 2+kk, 67m², Harrachov - Nový Svět
Velikost bytu:2+kk
Umístění v obci:klidná část obce
Druh budovy:skeletová
Dispozice a vybavení:
Lokalita:
Pro rodiny s dětmi i investory:
Vitality Residence – komfortní horské bydlení:
Shrnutí:
Dispozice: 2+kk, 56 m² + krytá terasa 8 m²
Sklepní kóje 1,3 m² + ski box 0,4 m²
Možnost venkovního / garážového parkovacího stání
Slunná jižní orientace, velká okna
Pěší dostupnost do centra a ke sjezdovkám
Ideální pro rodiny i investory
Krátkodobé pronájmy vítané
Prémiová lokalita v Harrachově – Krkonoše
Možnost prohlídek i o víkendech
Volné další jednotky v projektu – různé dispozice
Třída energetické náročnosti: B
vloženo 29.6.2025, aktualizace 13.5.2026
Velikost bytu:2+kk
Druh budovy:skeletová
Počet NP:4
Počet PP:1
Forma vlastnictví:osobní
Počet stání:1
Patro:2. patro
Plocha bytu:56 m²
Voda:dálkový vodovod
Plyn:plynovod
Elektroinstalace:230V
Kanalizace:kanalizace
Sklep:ANO
Výtah:ANO
Stav objektu:novostavba
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30
Moment prosím, načítám...
(vzdálenosti jsou přibližné, měřené vzdušnou čarou)
Lokalita
Kraj: Liberecký kraj
Okres: Jablonec nad Nisou
Obec: Harrachov
Část obce: Nový Svět
Statistické údaje obce Harrachov
Výměra: 3.663 ha
Počet obyvatel: 1.600
V produkt. věku: 1.200
Průměrný věk: 42 let
Nezaměstnanost: 8%
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano
Pošta: ano
Škola: ano
Zdravotnické zař.: ano
Policie: ano
zdroj: ČSÚ
Souřadnice GPS: 50° 46' 45.89" N; 15° 25' 32.77" E