Přihlásit
Návštěvník: nepřihlášen
 

Byt, Byt velký, 3+kk, pronájem, Praha 5 městská část, Smíchov, Křížová

+ Vložit inzerát
< nabídka 64 z 315 >

 
foto
YMU-000015

Křížová, Praha 5 - Smíchov

byt 3+kk, 305 m², osobní

ID: YMU-000015 (00015)
Novinka
Pronájem: 110.000 Kč/měs.
+ poplatky za služby ve výši 15.00,- Kč, včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního ser
 
 
Nabízíme k pronájmu výjimečný loftový mezonet o velkorysé ploše 305 m², situovaný v 6.–7. patře industriální budovy po kompletní rekonstrukci. Tento prostor spojuje industriální eleganci s luxusním komfortem a pyšní se panoramatickými výhledy na Praž...
Velikost bytu:3+kk
Umístění v obci:Centrum obce
Vybavenost:Ano
 
Nabízíme k pronájmu výjimečný loftový mezonet o velkorysé ploše 305 m², situovaný v 6.–7. patře industriální budovy po kompletní rekonstrukci. Tento prostor spojuje industriální eleganci s luxusním komfortem a pyšní se panoramatickými výhledy na Pražský hrad, Vyšehrad i údolí Vltavy.
Rezidenční projekt, vzniklý přestavbou bývalé továrny, v sobě kombinuje kvalitní finskou konstrukci, originální architekturu inspirovanou severským stylem a použití nadstandardních materiálů.

Dispozice 3+kk je rozložena do dvou podlaží a nabízí dva samostatné vstupy, což z něj činí ideální prostor nejen pro bydlení, ale i pro reprezentativní kancelář nebo kombinaci obojího.

Spodní úroveň:
Otevřený obývací pokoj s velkoplošnými okny a přímým výhledem na Vyšehrad, Podolí a Dívčí hrady
Plně vybavená kuchyň na míru se spotřebiči Miele (vestavěná pračka a sušička)
Ložnice, sauna a toaleta pro hosty
Šatna a úložné prostory

Horní úroveň:
Ložnice s otevřenou pracovnou (galerie)
Koupelna s vířivkou
Otevřená šatna s vestavěnými skříněmi
Z galerie vedou točité schody na střešní terasu se zelení, automatickým zavlažováním a panoramatickým výhledem na Pražský hrad, Vyšehrad a celé údolí Vltavy.

Vybavení a standard:
Klimatizace
Elektrické stínění a vnitřní elektrické rolety
Masivní dřevěné podlahy, mozaiky, mramor a designové prvky
Bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory

Loft se pronajímá nezařízený, pouze s vestavěným nábytkem (TV součást pronájmu)

Parkování:
1 garážové stání je v ceně nájmu, příležitostně lze parkovat i před garáží.

Lokalita:
Klidná ulice v těsné blízkosti parků Sacré Coeur a zahrady Kinských, s výbornou dostupností (metro B – Anděl, MHD, centrum města) a kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti – školy, služby, kavárny, restaurace, OC Nový Smíchov.

Nájemné: 110.000 Kč/měsíc
Zálohy na služby: 15.000 Kč/měsíc
Kauce: 330.000 Kč
Provize RK: 110.000 Kč + DPH
Energie: převod na nájemce
K dispozici ihned

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Třída energetické náročnosti: G
vloženo 20.5.2026
Velikost bytu:3+kk
Umístění v obci:Centrum obce
Vybavenost:Ano
Podlahová plocha:305 m²
Typ objektu:Samostatný
Druh budovy:Smíšená
Počet NP:5
Počet PP:2
Dostupnost pozemku:Centrum obce
Forma vlastnictví:osobní
Patro:5. patro
Plocha bytu:305 m²
Voda:Dálkový vodovod
Plyn:Individuální
Kanalizace:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední dálkové, Jiné
Garáž:ano, počet 1
Zařízení nábytkem:Ano
Výtah:ano
Stav objektu:Po rekonstrukci
Balkon, terasa:terasa 17 m²
 

foto1
 
foto2
 
foto3
 
foto4
 
foto5
 
foto6
 
foto7
 
foto8
 
foto9
 
foto10
 
foto11
 
foto12
 
foto13
 
foto14
 
foto15
 
foto16
 
foto17
 
foto18
 
foto19
 
foto20
 
foto21
 
foto22
 
foto23
 
foto24
 
foto25
 
foto26
 
foto27
 
foto28
 
foto29
 
foto30
 

Moment prosím, načítám...
(vzdálenosti jsou přibližné, měřené vzdušnou čarou)
Lokalita
Kraj: hlavní město Praha
Obvod: Praha 5
Obec: Praha 5 městská část
Část obce: Smíchov
Ulice: Křížová
Statistické údaje obce Praha 5 městská část
Výměra: 2.750 ha
Počet obyvatel: 84.000
V produkt. věku: 62.000
Průměrný věk: 40 let
Nezaměstnanost: 4%
zdroj: ČSÚ
Omlouváme se, ale inzerent si nepřeje polohu nemovitosti označit.
Dotaz
Zasláním dotazu souhlasím se zpracováním osobních údajů, s jehož úpravou jsem se seznámil(a).